BELYSNING / Väggbelysning / Ljusplåtar 15086115
nr 1508 6115
Ljusplåtar
ett par, 1800-tal, mässing. Höjd: 52 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 december 2022
kl 20:45:07
7/12 13:34:24
300 kr
12/12 20:19:02
Mässing